34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Regulamin Konkursu "Zawód nie zawodzi"

Regulamin Konkursu promującego zawody techniczno - informatyczne „Zawód nie zawodzi" w roku szkolnym 2023/2024

Regulamin do pobrania (PDF)

Plakat dla szkół (PDF)

Zgoda na utrwalanie wizerunku, RODO, klauzula informacyjna (PDF)

 

 

Zaproszenie do udziału w Konkursie "Zawód nie zawodzi 2024"

Serdecznie zapraszamy uczniów z okolicznych szkół podstawowych do udziału w Konkursie promującym wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej "ZAWÓD NIE ZAWODZI". Finał Konkursu odbędzie się w trakcie dnia otwartego szkoły - INSTALIADY w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, ul. Starowiejska 4, w dniu 17 maja 2024 r., godz. 9.00

HARMONOGRAM FINAŁU KONKURSU:

9.00 - 9.45        - rejestracja uczestników Konkursu

9.45 - 10.00      - przywitanie uczestników Finału, omówienie organizacji Konkursu

10.00 - 11.45    - rozwiązywanie testów finałowych w pięciu obszarach konkursowych

ok. 12.00          - zakończenie Konkursu i rozdanie nagród

W Finale Konkursu może brać udział maksymalnie po czterech uczniów w Państwa szkoły, w każdym z pięciu obszarów konkursowych (obszary: budowlany, elektryczny, informatyczny, reklamy, mechaniczno-spawalniczy), tj. maksymalnie 20 uczniów. W przypadku potrzeby wyłonienia reprezentacji uczniów z Państwa szkoły prosimy o kontakt z organizatorem Konkursu.

Zgodnie z regulaminem Konkursu warunkiem udziału szkoły jest wysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia obejmującego: nazwę i adres szkoły, numer telefonu do sekretariatu, adres e-mail szkoły oraz adresy e-mail szkoły i szkolnego koordynatora konkursu.

Warunkiem uczestnictwa ucznia w Konkursie jest wyrażenie przez rodziców ucznia (lub prawnych opiekunów) zgody na udział ucznia w konkursie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku i danych osobowych ucznia. Wyżej wymienione oświadczenia będą dostępne do pobrania na stronie ZSTI pod adresem https://zsti.edu.pl w zakładce Konkurs ZNZ 2024. Podpisane zgody należy dostarczyć do ZSTI w dniu Finału Konkursu.

Uprzejmie prosimy o zachęcenie uczniów z Państwa szkoły do zainteresowania się Konkursem oraz pomoc w założeniu kont na platformie konkursowej. Posiadanie kont będzie niezbędne do udziału w Finale Konkursu i przystąpienia do testów finałowych w obszarach konkursowych.

 

Na laureatów Konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe!

 

Do zobaczenia w ZSTI